Možno ste ani nevedeli, čo všetko sa dá vyrobiť zo špeciálneho polystyrénu technológiou rezania. Pútavé a designovo zaujímavé, alebo dokonca 3D označenie prevádzky, ulice,… Pri reklame z polystyrénu sa fantázii medze nekladú. Pošlite nám emailom vašu požiadavku a približné farebné spracovanie, my vám s radosťou zašleme graf. návrh spolu s termínom dodania a cenovou kalkuláciou. Nápisy sú efektné, pútavé, trvácne a navyše sú relatívne lacné.

Pri výrobe 3D reklamy z polystyrénu pracujeme s plotrom s vibračnou pílkou s rozmerom pracovnej plochy 1,5 x 3 m. Ploter vie rezať materiál o hrúbke až 7cm. Veľká pracovná plocha nám umožňuje uspokojiť aj tých najnáročnejších. Nápis REKLAMA s rozmerom písma tejto veľkosti má dĺžku až 20m. Neváhajte nás kontaktovať.

3d peciatky

V súčasnosti je na trhu veľa spoločností, ktoré ponúkajú tvorbu reklamy alebo loga. Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou reklamy vo forme 3D, prostredníctvom výroby z extrudovaného polystyrénu. Tento materiál je na tieto účely úžasný a tvárny. Pomocou horúceho drôtu Vám vyrežeme vami požadovaný návrh a prostredníctvom rôznych na to určených látok a farieb dotvoríme výsledný efekt. Týmto farbením a inými procesmi sa stáva materiál veľmi odolným aj pre použitie do exteriéru a vďaka cenovo dostupnému materiálu nezaťaží ani Vašu peňaženku. Reklama z polystyrénu obnáša výroba loga, 3D nápisy, reklamné pútače alebo aj rôzne iné dekoračné prvky, ktoré zvýšia kvalitu vášho podnikania. Ďalšou výhodou, na ktorú nesmieme zabudnúť je rýchlosť, ktorá je pri tejto výrobe veľkým plusom.

Naše výsledné produkty sú skvelé v tom, že po umiestnení na miesto, kde majú spĺňať svoju funkciu je ich možné nasvietiť rôznymi druhmi reflektorov. Na výrobu používame rôzne druhy materiálov. Hlavnou zložkou je už spomínaný styrodur a ten je dopĺňaný napríklad plexisklom, hliníkovým sendvičom alebo plastom. Všetko sme schopní vyrobiť rýchlo, lacno a kvalitne.

Výhodami našej spoločnosti je fakt, že grafický návrh Vám urobíme zadarmo podľa Vašich predstáv. Výrobu 3D písma robíme z materiálov ako sú polystyrén, exdurovaný alebo endurovaný a rôznych druhov penových derivátov. Takáto reklama ma jednoduchú montáž a výroba je mimoriadne rýchla. Taktiež zaručujeme vysokú kvalitu výroby. A vďaka spoľahlivému prístupu k zákazníkovi sme top spoločnosťou na trhu.