Potrpíte si na kvalitnú hifi techniku a máte vycibrený sluch, ktorý neoklame žiadne skreslenie? Chystáte sa vybudovať si svoju vlastnú audio miestnosť, ktorá bude plná kvalitnej techniky? Na splnenie tohto cieľa budete potrebovať silného partnera, ktorý sa perfektne orientuje v segmente high-end audio techniky. Ako si takého vôbec vybrať?

Predávať audio techniku nestačí

high-end audioSamotný predajca high-end audio techniky si vyžaduje omnoho viac než len pár katalógov a cenníkov. Kvalitný predajca musí audio technikou doslova žiť. Iba tak vám vie odborne poradiť a usmerniť vás pri výbere tých správnych komponentov. Každé jedno audio riešenie je totiž individuálne a pri jeho návrhu je potrebné zohľadniť množstvo faktorov. Od rozpočtu, cez priestorové podmienky až po zosúladenie jednotlivých komponentov.

Aby sme vám v Dreamaudio poskytli riešenie audio systému, s ktorým bude maximálne spokojný, opierame sa o dlhé roky našich skúsenosti s high-end audio technikou.

Partnerstvo s výrobcami high-end audio techniky

Výnimočnú zvukovú kvalitu dosiahnete využitím high-end audio techniky od našich partnerských výrobcov. V našom portfóliu nájdete značky ako Chord Electronics, Pilium Audio, Pass Labs či Artnovion. Sprostredkujú vám špičkovú kvalitu zvuku a aj samotné stvárnenie tejto techniky sa podobá na umelecké diela.

V našom Dreamaudio štúdiu si navyše budete môcť „na vlastné uši“ vyskúšať vybranú audio techniku týchto značiek.

Bude s vami od návrhu až po realizáciu

Kvalitného predajcu high-end audio techniky spoznáte nielen podľa znalostí a ponuky, ale aj podľa prístupu. Pri plnení vašich snov o kvalitnej audio technike sa staneme vašimi partnermi a budeme vás sprevádzať od návrhu až po realizáciu vašej novej zostavy. Jej realizáciou ale naša spolupráca nekončí, v prípade akéhokoľvek rozširovania, úprav či doladenia vašej techniky sa na nás môžete k e d y k o ľ v e k obrátiť.

predajca audio techniky