“Chodia k nám mladí, starí, kolegovia z práce, ale aj manželia, ktorí hľadajú zmenu či miesto, kde sa skryť pred svojimi deťmi….” – hovorí majiteľ hodinového hotela v Bratislave.

Najlepšou reputáciou hodinových hotelov je to, že sa o nich veľa nevie. Inak je to však služba ako každá iná…

Na internete budete márne hľadať presnú adresu hodinového hotela, jediné čo môžeme o ňom prezradiť je to, že sa hodinový hotel nachádza v Bratislave, konkrétne v mestskej časti Ružinov.

hodinovy hotel bratislava hodinovy hotel bratislava hodinovy byt bratislava

Princíp rezervácie

Nemusíte sa obávať. Celý proces je anonymný. Jednoducho zavoláte na telefónne číslo, ktoré je uvedené na webovej stránke hodinovyhotel.sk a ostatné je na nás. Miesto činu sa dozviete priamo od majiteľa, takže sa nemusíte báť vystopovania :). 

Prioritou číslo 1 je pre majiteľa súkromie klientov, ktorí hľadajú nerušené zázemie. 

V našej dokumentácii by ste preto mená návštevníkov márne hľadali, obsahujú len dátumy a čas. “Objednávky sú anonymné, podrobnejšiu evidenciu nevedieme” – dodáva majiteľ. 

Pozrime sa na cenu

Hodinka v hodinovom hoteli nie je vôbec drahá. Ak pôjdete na polovicu máte to za 10€. Ak si to náhodou rozmyslíte a rozhodnete sa v tomto mileneckom azyle zdržať, pripravte si ďalších 10€. Hodinovy byt Bratislava ponúka pre svojich VIP klientov zľavy a taktiež ponúka možnosť zúčastnenia sa viacerých osôb. 

Vyzvedali sme – akí ľudia navštevujú váš hotel?

“Väčšinou prichádzajú zmiešané páry, ktoré prídu oddelene a oddelene aj odchádzajú” – tvrdí majiteľ. “Potom sú to ľudia, ktorí prídu v športovom outfite. Ich prešpekulovaný úmysel asi nemusím komentovať…” – hovorí úsmevne majiteľ. “Často sú to ľudia z office a vysoký nárast vidím aj počas festivalov či v zimných mesiacoch, kedy je pravdepodobne ťažšie nájsť teplé miestečko” – dodáva. 

Ako ho mám nájsť?

Hoci ho nie je možné vystopovať na 📍Google Maps, môžete ho spoznať vďaka tomu, že má parkovanie pre svojich hostí a s jeho interiérom sa je možné zoznámiť prostredníctvom fotografií na webe.