Rozhodli ste zmeniť miesto svojho pôsobenia a začínate premýšľať nad sťahovaním? Zistite, čo všetko pre vás v tomto smere môžeme spraviť a v čom naše sťahovacie služby prevyšujú konkurenciu. Postaráme sa o to, aby vaše sťahovanie prebehlo bez najmenších problémov a starostí. 

Naše sťahovacie služby ponúkame aj v Nitre a okolí. Ak ste z tohto regiónu, prípadne sa sem chystáte presťahovať a zháňate na to spoľahlivú partiu profesionálov, sme tu pre vás. Stahovanie Nitra, z Nitry aj v rámci Nitry pre vás radi vykonáme s maximálnou starostlivosťou a za tie najlepšie ceny. Aby ste o našich sťahovacích službách v Nitre a okolí získali ešte lepšiu predstavu, pripravili sme pre vás prehľad toho, čo je pre nás v Ivanex samozrejmosťou. 

sťahovanie nitra

Sťahovacie služby

Sťahovanie bytov, firiem, skladov a presun ťažkých bremien v Nitre a okolí? Žiadny problém

Ešte pred tým, ako nahliadnete do „našej kuchyne“, vedzte, že v rámci Nitry zabezpečujeme sťahovanie akýchkoľvek priestorov. Od malých bytov až po veľké vily, medzi našich klientov tiež patria menšie aj väčšie firmy s niekoľkými kanceláriami ale aj rozsiahlymi skladmi. Postaráme sa teda o sťahovanie prakticky akýchkoľvek priestorov. Ako to pohodlné a bezproblémové sťahovanie vyzerá pre našich klientov? 

Dôkladné balenie je pri sťahovaní základ

Prvým krokom po záväznej objednávke je naplánovanie sťahovacích prác. V závislosti od množstva nábytku, zostáv a ďalších predmetov vám pripravíme presný plán sťahovania. Nasledovať bude už fáza balenia a prípravy jednotlivých predmetov na sťahovanie. V tomto smere prakticky nepoznáme obmedzenia, presťahovať dokážeme aj ťažké predmety, ako sú rôzne automatiky, stroje, klavíry či dokonca aj vane a vírivky. 

Sťahovanie vždy prebieha rýchlo a efektívne

Po vykonaní dôkladné balenia pristúpime samotnému zneseniu a prevozu predmetov. Máme dostatočne veľké vozidlá, takže celé sťahovanie Bratislava prebieha rýchlo a maximálne efektívne. V cieľovom mieste vám navrhneme najlepšie usporiadanie prenesených vecí a samozrejme pomôžeme vám s ich rozmiestnením. Ak veci nie je možné do cieľového miesta nasťahovať hneď, využiť môžete naše skladovacie priestory. 

Pri sťahovaní samozrejme vzniká aj neporiadok. Po našom tíme však vždy zostáva čisto. Postaráme sa o odvoz a likvidáciu nepotrebných vecí a odpadu vzniknutého pri sťahovaní. Nechajte si od nás vypracovať cenovú ponuku a presvedčte sa sami, že v Nitre a okolí ponúkame tie najlepšie sťahovacie služby.