Zapáchajúci drez v kuchyni, neodtekajúce umývadlo či upchatý záchod sú pomerne jasným znamením, že budete potrebovať krtkovanie. Problémy s upchatými odpadovými rúrami môže znamenať paralyzovanie celej domácnosti, preto by ste nemali čakať až sa problémy s odtokmi zhoršia. Dobrou správou je, že krtkovanie nemusí byť vôbec drahé. 

krtkovanie senec

Čistenie odpadov

Do umývadla, vane či kuchynského drezu sa dostávajú často rôzne zvyšky, ktoré tam nepatria. Chumáče vlasov, starý kuchynský olej či zvyšky kávy sa môžu ľahko a rýchlo postarať o upchatie potrubia, s ktorým si len tak ľahko neporadíte. Ak nepomôžu žiadne „domáce recepty“, na rade je krtkovanie. 

Na krtkovanie v Senci a okolí používame tú najkvalitnejšiu techniku

Krtkovanie si vyžaduje nielen skúsenosti, ale aj patričnú výbavu. Svojpomocné krtkovanie bude pre vás zrejme dosť náročné a výsledok vôbec nebude zaručený. Bez praxe teda hrozí, že potrubie buď nevyčistíte vôbec, alebo bude vyčistené nedostatočne a problém sa čoskoro vráti. Najlepším riešením je preto objednávka profesionálneho krtkovania. 

V tomto bode sa veľa ľudí zľakne, že krtkovanie bude príliš drahé, nie je to však pravda. Popri zachovaní maximálnej profesionality v AB Krtkovanie dbáme na to, aby sme krtkovanie a čistenie potrubí ponúkali za tie najlepšie ceny. V praxi to teda znamená, že vám zabezpečíme najlacnejšie krtkovanie s použitím tej najmodernejšej techniky. 

krtkovanie senec cena

Monitoring

S krtkovaním máme navyše dlhoročné skúsenosti, takže presne vieme, ako vyriešiť vaše problémy s odpadmi rýchlo a efektívne. Problémov s potrubím či kanalizáciou vás zbavíme už v priebehu pár desiatok minút. 

Najlacnejsie krtkovanie Senec a okolí ale neponúkame iba pre domácnosti. Služby poskytujeme aj rôznym firmám, reštauráciám či výrobným prevádzkam. Prídeme všade tam, kde sú problémy s potrubím, odtokmi, kanalizáciou a čističkami