transfer z viedne do bratislavyOcitli ste sa vo Viedni a potrebujete sa čo najskôr dostať do Bratislavy? Existuje niekoľko spoľahlivých spôsobov. My sa zameriame na ten najpohodlnejší, teda osobnú dopravu. Zistite, v čom spočívajú najväčšie výhody osobného transfer z Viedne do Bratislavy a v akých rôznych prípadoch sa tento spôsob prepravy oplatí využiť.

Transfer v letiska Viedeň Schwechat do Bratislavy

transfer z bratislavy do viedne

Letisko Viedeň-Schwechat

Letisko Viedeň – Schwechat je pre mnohých obyvateľov západného Slovenska častou voľbou pri cestách do zahraničia. Denne sa medzi Bratislavou a Viedňou prepravujú tisícky pasažierov práve zo Slovenska. Veľmi častým dôvodom na využitie transferu z Viedne do Bratislavy je preto práve prílet na viedenské letisko. A čo je príjemnejšie ako to, keď vás po dlhom a náročnom lete čaká šofér s pristaveným autom, ktorý vás bezpečne odvezie domov?

Aby ste takýto transfer z letiska Schwechat mali zabezpečený bez akýchkoľvek stresov, odporúčame si takýto odvoz objednať vopred on-line, pokojne aj pár dní pred vašim príletom. O všetko ostatné sa už postaráme my.

Transfer z Viedne do Bratislavy

transport na letisko viedenMáte vo Viedni rokovanie alebo iné pracovné stretnutie? Po ňom sa vám určite nebude chcieť zložito zháňať prepravu späť do Bratislavy. Zorientovať sa vo verejnej doprave môže byť celkom náročné, miestne taxíky zas nie práve najlacnejšie. V takomto prípade vás kdekoľvek v rámci Viedne počká náš šofér, ktorý vám zabezpečí transfer do Bratislavy so zachovaním maximálnej diskrétnosti a bezpečnosti. Navyše, približne za hodinku ste v Bratislave.

Prepravné služby medzi Viedňou a Bratislavou sa oplatí využiť aj v iných prípadoch. Máte vo Viedni obchodných partnerov, ktorým by ste radi ukázali hlavné prednosti Bratislavy? Spravte im jednodňový výlet, o ich transfer z Viedne do Bratislavy a následne späť sa s radosťou postaráme. Dodajme, že zabezpečiť dokážeme aj prepravu väčších skupín naraz pomocou viacmiestnych vozidiel.

taxi na letisko schwechat