Každý z nás je jedinečnou súčasťou väčšieho celku, ku ktorému prispievame svojimi unikátnymimytí oken Brno osobnými aj profesionálnymi zručnosťami. Spoločnosť A SERVIS LIPKA, s.r.o. ponúka záujemcom vysoko kvalitné upratovacie a čistiace služby. Tieto služby sú založené na dlhoročných skúsenostiach s umývaním okien, výkladov, strešných okien, solárnych panelov a rôznych iných presklených fasád a interiérov. Pod jednou strechou u nás nájdete komplexné služby ošetrenia rôznych druhov presklených plôch, mytí oken Brno, ako aj upratovacie služby vo výškach a iných ťažko prístupných terénoch.

Brno

mytí oken Brno

Brno

Väčšie mestá v súčasnosti prevzali úlohu stredísk kultúrneho a pracovného života, kde sa tradične koncentruje veľké množstvo ľudí. O Brne sa hovorí, že je to najmä mesto študentov, zábavy, kultúry a mnohých krásnych miest, ktoré stoja za návštevu. So svojimi približne 400 tisíc obyvateľmi, ku ktorým sa každoročne pridá viac ako 100 tisíc návštevníkov z iných miest, tak predstavuje sľubné centrum pre vznik rôznych kultúrnych iniciatív, pracovných príležitostí a inovatívnych projektov. Vysoká koncentrácia ľudí a činností v meste zvyšuje potrebu pravidelného udržiavanie vonkajších a vnútorných priestorov budov.

tip

 

Nájdite si čas na prípravu chutného jablkového koláča.

A SERVIS LIPKA a služby

Outsourcing služieb šetrí čas a často aj nemalé finančné prostriedky jednotlivcom, malým mytí oken Brnoa stredným podnikom, ako aj veľkým korporáciám. Pri využití profesionálnych a odborných služieb má zákazník garanciu, že dodávateľ vie, čo robí a poskytne mu kvalifikovanú činnosť, na ktorú má riadne vyškolený personál a potrebné pracovné vybavenie. Radi vám ponúkneme takéto služby v oblasti umývania a čistenia okien a iných presklených plôch. Taktiež aj ďalších upratovacích služieb. Umyjeme okná vo vašich bytoch, rodinných domoch, kanceláriách a reštauráciách. Či kaviarňach, baroch, hoteloch a penziónoch, administratívnych a komerčných priestoroch, priečeliach budov a iné exteriérového alebo interiérového plochy zo skla.